facebook_page_plugin

Kérjük, hogy pontos időpontért előzetesen egyeztessen elérhetőségeinken! Köszönjük!
A fogadóórákra előzetes bejelentkezés szükséges.

PEDAGÓGUSOK - Közismeret

IDŐPONT

 Ágh Zsuzsanna

H: 10.00-10.45 

Asbóth Anna Eszter

Cs: 10.55-11.40

Birgés Melinda

H: 8.00-8:45

Csúri Mariann

K: 10.00-10.45

Derczó Tibor

H: 8:00-9:00

Gallai Petronella

P: 15.15-16.00 

Hoffmann Judit

K: 14.25-15.10

Ihászné Kaifis Anna

SZ: 13.35-14.20

Jung Márta

P: 10.55-11.40

Kausits Veronika

H: 8.55-9.40

Kiss László

SZ: 12.45-13.30

Kovács Gyula Dániel

H:10.55-11.40

Kovács Mária

H: 10.55-11.40

Lengyel Zsuzsanna

H: 10.55-11.40

Patonai Gábor

K: 9.00-9.45

Pernyész István

P: 10.55-11.40

Sárpátki Éva

H: 10.55-11.40

Stanyó Edina

H: 10.00-10.45

Surányi Anikó

K: 12.50-13.30

Szabó-Fajkusz Orsolya

CS: 13.35-14.20 

Szórádi Viktória

H: 11.50-12.35

Takácsné Nagy Éva

H: 12.45-13.30

Tóth Emma

SZ: 13.00-14.00

Varga Adrienn

CS: 8.55-9.40

Vargáné Pák Katalin

H: 11.50-12.35

PEDAGÓGUSOK - táncművészet

 IDŐPONT

Gombócz Zoltánné

H: 15:15-16:00

Hergenrőder-Kovács Réka

SZ: 13.35-14.20

Eva Hotová

K: 14.30-15.30

Lendvayné Szántai-Kis Hajnalka

SZ: 9.30-10.30

Marek-Csernyi Ibolya

SZ: 10.55-11.40

Papp-Csernyi Mariann

K: 11.50-12.30

Pintér Tímea

SZ: 11.50-12.35

Roszkos-Szlizs Tamara Ramóna

H: 13.35-14.20

Salga-Gerencsér Gabriella

K: 14.20-15.05

Sebestyén Bálint

K: 15.10-16.00

Szűcs Nicoleta Lucia

P: 8:00-10:00

Szűcs Róbert

SZ: 9.40-10.00

Tárnoki Tamás

K: 16:00-17:00

   
   
   

 PEDAGÓGUSOK - képzőművészet

IDŐPONT

Balogh István

K: 14.20-15.05

Gollowitzer Szabina

H: 11.50-12.35

Milanovich Lászlóné

H: 10.50-11.40

Németh Alexandra Georgina

SZ: 10.00-10.45

Pápai Miklós

SZ: 15.15-16.30

Dr. Radosza Attila

P: 10.55-11.40 

Sátor Dénes

P: 11.50-12.35

Szabó Márton

K: 10.00-10.45

Szalkai Károly

H: 13.30-14.30

Szeifert György

H: 10.00-10.55

Dr. Tolnay Imre

SZ: 15.20-16.00

Ureczkyné Pápai Emese

SZ: 16:00-17.00

Joomla templates by a4joomla